درباره ما

شناخت ما:

 از سال 1390 تا کنون در موضوع سبک زندگی اسلامی تحقیق و پژوهش داشتم و هرجا رجوع میکردم به این میرسیدم؛ بنابر بررسی ها بسیاری از بیماری ها و مشکلات جامعه و تصمیم های نادرست در خانواده ها، پرخاشگری ها، دعوا های خانوادگی، بی صبری، افسردگی و ... میتوانند تحت تاثیر یک علت مشترک باشند: تغذیۀ ناسالم.

پایه و اساس سلامتی و زندگی خوب و با نشاط در خانواده و اجتماع در تغذیۀ سالمه و به قول قدیمیا "عقل سالم در بدن سالمه" که متأسفانه در جامعۀ ما چیزی که وجود نداره تغذیۀ سالمه.

 

بنابراین با چند تا از دوستان هم فکر تصمیم گرفتیم سلامستان رو راه اندازی کنیم تا با عرضۀ محصولات سالم و با کیفیت و البته با قیمت مناسب تا حدی این مشکل رو برای افرادی که خواهان زندگی سالم هستند برطرف کنیم.

ما میدونیم وارد یه کارزار سخت شدیم و اول راه هستیم گاهی تهیۀ این محصولات بسیار سخته چرا که تولیدشون کم شده و روستاهای مولد نه تنها این محصولات رو تولید نمیکنند بلکه خودشون هم از غذاهای آماده استفاده می کنند.

بنایر این تصمیم داریم با احیای مشاغل قدیمی و سنتی که منجر به تولید محصولات سالم میشن آروم آروم به سمتی بریم که بتونیم درکنار اشتغال زایی محصولات سالم رو به دست شما عزیزان برسونیم.

ما تمام تلاش خودمون رو میکنیم تا بتونیم با عرضۀ محصولات سالم در سلامستان سلامتی رو به خانه های شما بیاریم تا به آرامی در کنار هم به تجربۀ یک سلامستان بزرگ و واقعی و به دور از مشکلات دست پیدا کنیم.

آرزوی ما سلامستانیها سلامتی شماست...